Yamaha basová kytara

Gear4Music.com

Basová kytara Yamaha mají solidní reputaci pro velké, teplé zvuky a Oblíbené jazzu, funku a rockové hudebníky. View All Information

Yamaha basová kytara

První 61 výrobky zobrazeny

O Yamaha basová kytara

Jako značky Yamaha je považován celosvětově značka kvalitních hudebních nástrojů. Vedle populární Yamaha basová kytara že výroba přehršle dalších vybavení včetně elektrická kytara, klavíry, PA a živý zvuk a dále drum sada .

Elektrická basová kytara Yamaha jsou proslulé jejich kvality, postavené pro manipulaci s nejvyšší maxima a nejnižší minima. Je to tyto vlastnosti, které basová kytara Yamaha oblíbené mnoha předních hudebníků napříč žánry.

Yamaha basové kytary jsou široce používané některými z největších jmen v basová kytara, včetně:

Michael Anthony Van Halen
Billy Sheehan pana velké a Steve Vai
Phil Lipscomb kůlový
John Patitucci - Solo

Novinky Yamaha basová kytara

Yamaha's Tour Custom soupravy Make návrat na 2017 letní NAMM

Tolik očekávaný návrat, což Yamahasi neuvízly slavné Tour custom sady na pracovní bubeník potřebují robustní a spolehlivý pracant.... Více »

Yamaha odhalit MX88 syntetizátor v předvečer Superbooth

S využitím inovativních funkcí, které jsou určené k doplnění moderní hráč na klavír, Yamahasi MX88 Synth nabízí re zamýšlel design a dokonalou funkčnost.... Více »

Yamaha verzi-104 první Silent housle na funkci SRT elektrizační soustavy

Yamahasi poslední vstup do světa silent housle využívá stát-z-- art SRT elektrizační soustavy a maximalizovat váš tón v praxi prostředí... Více »