Yamaha basová kytara

Gear4Music.com

Basová kytara Yamaha mají solidní reputaci pro velké, teplé zvuky a Oblíbené jazzu, funku a rockové hudebníky. View All Information

Yamaha basová kytara

První 58 výrobky zobrazeny

O Yamaha basová kytara

Jako značky Yamaha je považován celosvětově značka kvalitních hudebních nástrojů. Vedle populární Yamaha basová kytara že výroba přehršle dalších vybavení včetně elektrická kytara, klavíry, PA a živý zvuk a dále drum sada .

Elektrická basová kytara Yamaha jsou proslulé jejich kvality, postavené pro manipulaci s nejvyšší maxima a nejnižší minima. Je to tyto vlastnosti, které basová kytara Yamaha oblíbené mnoha předních hudebníků napříč žánry.

Yamaha basové kytary jsou široce používané některými z největších jmen v basová kytara, včetně:

Michael Anthony Van Halen
Billy Sheehan pana velké a Steve Vai
Phil Lipscomb kůlový
John Patitucci - Solo

Novinky Yamaha basová kytara

Gear4music vlastnit jeden z posledních Yamaha trumpety Xeno YTR

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25 výročí modelu trubku v současnosti zůstává jedním z posledních modelů, které jsou v současnosti k dispozici pro nákup v Evropě.... Více »

NAMM 2017: Yamaha oznámit nové série Rydeen bicí

Uvedení thunder na letošní NAMM jsou Yamahasi nové série Ryden. Začátečník úrovni sada vydrží, můžete očekávat, že premium kvalitu v nouzi ceny.... Více »

Yamaha oznámit vzdělávací aplikace spolupráce s Flowkey

Ideální pro ty hráče, kteří prosperovat v prostředí, intuitivní vzdělávání, Flowkey vám dává na starosti vaše učení nabízí širokou nabídku nástrojů pro zasvěcené.... Více »