Basová kytara brašny a pouzdra

Naše Bass kytara brašny a pouzdra kapacitu všech tvarů a stylů Basové kytary. Brašny a pouzdra jsou nezbytné příslušenství pro basistů chtějí bezpečně přepravovat své cenné nástroje.

View All Information

Basová kytara brašny a pouzdra

První 117 výrobky zobrazeny

O basové pytle & pouzdra

Nejsnazším způsobem, jak ochránit své basová kytara je s basová kytara pytel nebo případu. Basová kytara si spoustu zneužívání, zejména v případě, že hrát živá show a výlety. Na Gear4music.com.com k dispozici jsou dva typy případů, basová kytara.

Čalouněný pouzdra jsou příznivé, protože dávají dobrý stupeň ochrany, světlo a často mají navíc kapes a ramenních popruhů pro snadný přenos. Čalouněný případů však chránit proti změnám teploty.

Těžké pouzdra naopak poskytuje vynikající ochranu proti teploty, vlhkosti a fyzického poškození a jsou nezbytné pro dlouhotrvající cesty nebo letadlo letů. V porovnání s ostatní modely ukládání, pevný, se to může stát pouzdra jsou zdaleka nejbezpečnější a pokud to je zabezpečen správně v případě těžké téměř nic.

Basová kytara Novinky

ŠÉF spustí procesor basové efekty GT-1B

Máte málo místa? Potřebujete celou knihovnu tónů u tvých nohou? ŠÉFA nové GT-1B Bass efekty procesor má všechno.... Více »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String Pražcové a bezpražcová baskytara

Netradiční je co Ibanez nejlépe, SRAS7 přináší to nejlepší z obou světů k moderní hudebník s jeho kombinace bezpražcová a trápila symboly hmatů,... Více »

SJC a Tre Cool prezentovat Mike Dirnt custom sada pro vánoční

Ve spolupráci design úsilí SJC Custom bicís a zelený den bubeník Tre Cool navrhli custom bicí souprava podle kapela kamarád Mike Dirnt podpis baskytara... Více »