Basová kytara brašny a pouzdra

Naše Bass kytara brašny a pouzdra kapacitu všech tvarů a stylů Basové kytary. Brašny a pouzdra jsou nezbytné příslušenství pro basistů chtějí bezpečně přepravovat své cenné nástroje.

View All Information

Basová kytara brašny a pouzdra

První 124 výrobky zobrazeny

O basové pytle & pouzdra

Nejsnazším způsobem, jak ochránit své basová kytara je s basová kytara pytel nebo případu. Basová kytara si spoustu zneužívání, zejména v případě, že hrát živá show a výlety. Na Gear4music.com.com k dispozici jsou dva typy případů, basová kytara.

Čalouněný pouzdra jsou příznivé, protože dávají dobrý stupeň ochrany, světlo a často mají navíc kapes a ramenních popruhů pro snadný přenos. Čalouněný případů však chránit proti změnám teploty.

Těžké pouzdra naopak poskytuje vynikající ochranu proti teploty, vlhkosti a fyzického poškození a jsou nezbytné pro dlouhotrvající cesty nebo letadlo letů. V porovnání s ostatní modely ukládání, pevný, se to může stát pouzdra jsou zdaleka nejbezpečnější a pokud to je zabezpečen správně v případě těžké téměř nic.

Basová kytara Novinky

Gear4music bude osazení Gibson 2017 rozsah

Přináší živé splash barev, variace na klasické modely a bezkonkurenční tón, Gear4music jsou hrdí na zásobní rozsah Gibson 2017.... Více »

Fender vydání nové kytara ladění aplikace

Fender jejich nové aplikaci spustit ' Fender Tune ", aplikace, která je určena pro začátečníky a pro to podobně... Více »

Fender oznamuje podpis bleší Jazz Bass

Fender oficiálně zvedl víko na nový podpis baskytaru pro The Red Hot Chili Peppers ikonu.... Více »