Basová kytara od Gear4music

Gear4Music.com

Gear4music Basové kytary byly pečlivě vyvinuty poskytovat některé z nejlepších vlastností, které jsou k dispozici na cenově basu. Několik let jsme pracovali s některými z předních bass výrobců po celém světě poskytovat nástroje, které skutečně věříme v. View All Information

Basová kytara sady podle Gear4music

První 45 výrobky zobrazeny

Další informace o basové kytary

Cenově dostupné basové kytary

Basová kytara mají obecně čtyři struny a frets - to je méně komplikované pro začátečníky se učit basu. Nicméně basová kytara Fender prodat za více než o 400 SYP a existují mnohem levnější basy na trhu, které nabízí podobný styl, například Elektrická basová kytara G-4.

Jako typický Fender bass tento model má frets a čtyři struny, jakož i vyzvednutí humbucking cívka známé rozdělit. To umožňuje basová kytara ostré jasné tón s dobrým nízký hloubku, děrování a udržet. Je také k dispozici jako součást Elektrická basová kytara G-4 & zesilovač sada, který zahrnuje praxe 15 watt basový zesilovač, kytara olova, náhradní struny, trsátko a popruh - vše potřebné k začít hrát hned.

Hraje basové kytary

Existují tři hlavní způsoby hraje basová kytara - pomocí trsátko, škubání s prsty nebo "plácl". Vyskladnění se obecně používají se hrát rychleji, přestože někteří hudebníci jednoduše raději jim škubání. Plácl je více pokročilé techniky popularitu jako blecha od Red Hot Chili Peppers a běžně v funk music.

Kromě těchto tří je možné použít Obouruční ťukání techniky podobné těm, které jsou používané v elektrickou kytaru. Tento styl je obvykle používán virtuózní basová kytara hráči - jako Billy Sheehan - kteří využívají tradiční role basová kytara jako jednoduše nástroj rytmická sekce.

Stejně jako vyzkoušet různé hráčské techniky, začátečníci mohou předem jejich zvuk upgradem na lepší basová kytara, amp nebo používání efektů pedály, jako je například procesor efekty Boss GT10B Bass kytara.

Basová kytara Novinky

Höfner oznámit Shorty Bass v novém provedení

Shorty basová kytara Höfner HCT je nyní k dispozici v bílém provedení... Více »

Kromě Lemmy známky být propuštěn v Německu

Kultovní Motorhead baskytarista Lemmy je nastavena na připomínán s razítkem limitované edition spuštěn.... Více »

Fender proniknout do In-Ear Monitor území

Světově proslulý kytara výrobce nabízí pět nových modelů v uchu monitoru v jejich nejnovější podnik.... Více »

D'Addario zavést Humiditrak

D'Addario zavést Humiditrak - vybavení, které žije uvnitř případ kytara a poskytuje v reálném čase stav aktualizace od smartphone app, takže můžete sledovat své sekery.... Více »

Musikmesse 2016: RME vydání Fireface UFX, ADI-2 Pro, MADIface Pro a ARC USB

Na oslavu výročí jejich 20 let RME odhaluje čtyři nové produkty na Musikmesse 2016.... Více »

Musikmesse 2016: Music Man 40. výročí "Starý lichotníku" StingRay baskytara

Hudba člověka vytvořily věrnou reprodukci StingRay prototypu #26, určené pro Sterling Ball.... Více »