Basová kytara příslušenství

Basová kytara příslušenství jsou klíčové pro všechny hrajícich, a na Gear4music.com vždy máme širokou škálu doplňků na skladě. Pokud jste právě začíná s basová kytara, máme kompletní příslušenství balíčky pro začátečníky jako výuka DVD.

View All Information

Nejoblíbenější basové příslušenství

První 15 výrobky zobrazeny

Zvuk basová kytara

Jak se má zvuk basová kytara vytvořil?

Stejně jako u elektrická kytara, jsou dvě hlavní části basová kytara struny a odvoz. Vibrace z řetězců jsou přijímány snímače, které proměnit v elektronické signály. Tyto se pak přenášejí do zesilovač, který vytváří zvuk.

Všechny basová kytara obecně fungují stejným způsobem, ačkoliv materiály, ze kterých jsou vyrobeny a jejich tvar může mít značný vliv na jaký druh zvuku vyrábějí a jaký žánr hudby jsou nejlépe hodí k přehrávání.

Efekt dřeva na zvuk basová kytara

Většina z basy jsou solidbody, což znamená není mezera uvnitř těla na kytaru povolit zvuky rozezněly přirozeně jako s akustických nástrojů. Nejlevnější solidbodys jsou obvykle vyrobeny z měkčí lesa, jako pneumatik nebo plastu, s těžké lesy jako javor, růžového dřeva a mahagon používané v dražších modelech. Co se týče basová kytara solidbody, mahagon vznikne hustá a woody zvuk a vejde se dobře smodrás a země styl hudby.

Rosewoode na straně druhé se všeobecně považuje k vytvoření více kovový zvuk, který je bohatý a komplexní vysoké a nízké registrů. Mezitím, javor má plošší tón, který může pracovat obzvláště dobře, když se hraje na hlasité svazek.

Hollowbody basa, kytary jsou používány, ale jsou převážně pro ty, kteří mají rádi jazz a folkové hudby, jak vytvářejí klidnější, více akustický zvuk vhodnější pro tento typ hry.

Basová kytara Novinky

ŠÉF spustí procesor basové efekty GT-1B

Máte málo místa? Potřebujete celou knihovnu tónů u tvých nohou? ŠÉFA nové GT-1B Bass efekty procesor má všechno.... Více »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String Pražcové a bezpražcová baskytara

Netradiční je co Ibanez nejlépe, SRAS7 přináší to nejlepší z obou světů k moderní hudebník s jeho kombinace bezpražcová a trápila symboly hmatů,... Více »

SJC a Tre Cool prezentovat Mike Dirnt custom sada pro vánoční

Ve spolupráci design úsilí SJC Custom bicís a zelený den bubeník Tre Cool navrhli custom bicí souprava podle kapela kamarád Mike Dirnt podpis baskytara... Více »

Gear4music bude osazení Gibson 2017 rozsah

Přináší živé splash barev, variace na klasické modely a bezkonkurenční tón, Gear4music jsou hrdí na zásobní rozsah Gibson 2017.... Více »

Fender vydání nové kytara ladění aplikace

Fender jejich nové aplikaci spustit ' Fender Tune ", aplikace, která je určena pro začátečníky a pro to podobně... Více »