Basová kytara příslušenství

Basová kytara příslušenství jsou klíčové pro všechny hrajícich, a na Gear4music.com vždy máme širokou škálu doplňků na skladě. Pokud jste právě začíná s basová kytara, máme kompletní příslušenství balíčky pro začátečníky jako výuka DVD.

View All Information

Nejoblíbenější basové příslušenství

První 16 výrobky zobrazeny

Zvuk basová kytara

Jak se má zvuk basová kytara vytvořil?

Stejně jako u elektrická kytara, jsou dvě hlavní části basová kytara struny a odvoz. Vibrace z řetězců jsou přijímány snímače, které proměnit v elektronické signály. Tyto se pak přenášejí do zesilovač, který vytváří zvuk.

Všechny basová kytara obecně fungují stejným způsobem, ačkoliv materiály, ze kterých jsou vyrobeny a jejich tvar může mít značný vliv na jaký druh zvuku vyrábějí a jaký žánr hudby jsou nejlépe hodí k přehrávání.

Efekt dřeva na zvuk basová kytara

Většina z basy jsou solidbody, což znamená není mezera uvnitř těla na kytaru povolit zvuky rozezněly přirozeně jako s akustických nástrojů. Nejlevnější solidbodys jsou obvykle vyrobeny z měkčí lesa, jako pneumatik nebo plastu, s těžké lesy jako javor, růžového dřeva a mahagon používané v dražších modelech. Co se týče basová kytara solidbody, mahagon vznikne hustá a woody zvuk a vejde se dobře smodrás a země styl hudby.

Rosewoode na straně druhé se všeobecně považuje k vytvoření více kovový zvuk, který je bohatý a komplexní vysoké a nízké registrů. Mezitím, javor má plošší tón, který může pracovat obzvláště dobře, když se hraje na hlasité svazek.

Hollowbody basa, kytary jsou používány, ale jsou převážně pro ty, kteří mají rádi jazz a folkové hudby, jak vytvářejí klidnější, více akustický zvuk vhodnější pro tento typ hry.

Basová kytara Novinky

Höfner oznámit Shorty Bass v novém provedení

Shorty basová kytara Höfner HCT je nyní k dispozici v bílém provedení... Více »

Kromě Lemmy známky být propuštěn v Německu

Kultovní Motorhead baskytarista Lemmy je nastavena na připomínán s razítkem limitované edition spuštěn.... Více »

Fender proniknout do In-Ear Monitor území

Světově proslulý kytara výrobce nabízí pět nových modelů v uchu monitoru v jejich nejnovější podnik.... Více »

D'Addario zavést Humiditrak

D'Addario zavést Humiditrak - vybavení, které žije uvnitř případ kytara a poskytuje v reálném čase stav aktualizace od smartphone app, takže můžete sledovat své sekery.... Více »

Musikmesse 2016: Music Man 40. výročí "Starý lichotníku" StingRay baskytara

Hudba člověka vytvořily věrnou reprodukci StingRay prototypu #26, určené pro Sterling Ball.... Více »