Akustické kytary

Značky
Gear4Music.com

Akustická kytara měla obrovský dopad na hudbu a je úzce spojena s hudebníky hrajícími folk, jazz amodrás. Na Gear4music.com chápeme, že každý hráč potřebuje jiný nástroj. Máme všechny typy akustických kytar včetně Dreadnoughts, kytar 12-strunných a klasických kytar, stejně jako zesilovače pro akustické kytary a efekty. View All Information

Nejoblíbenější akustické kytary

O akustické kytary

Dreadnought akustická kytara, která je také zaměřena na začínající hráče, je k dispozici za stejnou cenu. Větší nástroj má plný a vyvážený zvuk a velmi příjemně se na ni hraje.

Elektro akustické kytary se snímači jsou nepatrně dražší, například Round back Acoustic Guitar. Slimline nástroj má teplé a jasné tóny akustické kytary a navíc se na ni velmi příjemně hraje. Byla navržena pro živá vystoupení, s cílem minimalizovat problémy s feedbackem, když je použit zesilovač.

Podobné funkce za stejnou cenu má i Single Cutaway Electro akustická kytara, která má vyvážený akustický zvuk, který zní skvěle i přes zesilovač.

Ve vyšší cenové relaci a pro ty, kteří chtějí od základu postoupit dál je určena akustická kytara D46S Washburn. Nástroj dreadnought je ve své cenové kategorii bezkonkurenční pro úžasný pocit z hraní a kvalitu dřeva použitého při výrobě.

Špičkovým výrobkem je pak Yamaha LJX6C Solid Top Jumbo akustická kytara. Pevná smrková rezonanční deska, palisandrová záda a luby, obousměrný snímač s pre-amp systémem; nástroj je vyroben pro moderního hráče na akustickou kytaru a vydává kontrolovaný a asertivní tón.

Akustická kytara Novinky

Ed Sheeran Signature ' rozdělit ' kytary, které jsou k dispozici pro pre-objednávky

Díky spolupráci s Martin, si Sheeran nejnovější podpis model obsahuje kresbu z jeho posledního alba '÷' a byl postaven jeho přesných specifikací.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Martin DST a DSTG a 0-18 kytary

Napsal jako "výhodnější" alternativy od Martin na letošním veletrhu Musikmesse, vykazují tyto zbrusu nové modely propracované estetické a kultovní tón.... Více »

Tanglewoodsi Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Svrstevnýnutí tradice s moderní výrobní techniky, Tanglewoodje Sundance výkon Pro Series nabízí hráči jedinečné tón s výraznou osobnost.... Více »

Yamaha spuštění soutěž vyhrát A podepsal kytara od Ricky Gervais

Yamaha se běží soutěž se shodovat s vydáním nového filmu s Ricky Gervais, David Brent-život na cestách... Více »

Fender vydání nové kytara ladění aplikace

Fender jejich nové aplikaci spustit ' Fender Tune ", aplikace, která je určena pro začátečníky a pro to podobně... Více »