Taylor Guitars

Gear4Music.com

Taylor Guitars sídlí v El Cajon, Kalifornie a je průkopníkem některé z nejúspěšnějších inovací ve výrobě akustická kytara v posledních třech desetiletích. Založena v roce 1974, Taylor se rychle zvýšil z jednoho člověka dream stala se nejprodávanější značkou akustická kytara v Severní Americe. View All Information

Nejoblíbenější Taylor Guitars

První 23 výrobky zobrazeny

Taylor informace

Společnost byla založena v roce 1974, Taylor jsou známi jako jeden z předních světových premium výrobců kytar. Pomocí moderních i tradičních technik v jejich továrnách v Kalifornii a v Mexiku, vytvářejí, kytary, které jsou mimořádně hratelné a neomylně Taylor.

Mnoho předních umělců zvolili Taylor Guitars včetně Dave Matthews, kníže, Taylor Swift a Jason Mraz, mj.

S řadou tělesné tvary a tonewoods z čeho vybírat nalezení perfektní kytara s Taylor nemůže být snazší.

Taylor Guitar novinky

Ed Sheeran Signature ' rozdělit ' kytary, které jsou k dispozici pro pre-objednávky

Díky spolupráci s Martin, si Sheeran nejnovější podpis model obsahuje kresbu z jeho posledního alba '÷' a byl postaven jeho přesných specifikací.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Martin DST a DSTG a 0-18 kytary

Napsal jako "výhodnější" alternativy od Martin na letošním veletrhu Musikmesse, vykazují tyto zbrusu nové modely propracované estetické a kultovní tón.... Více »

Tanglewoodsi Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Svrstevnýnutí tradice s moderní výrobní techniky, Tanglewoodje Sundance výkon Pro Series nabízí hráči jedinečné tón s výraznou osobnost.... Více »