Akustická kytara

Gear4Music.com

Akustické kytary jsou zvýhodněni hudebníci, kteří touží po čistotě tónu a techniku, která přichází s akustický nástroj. Autentické, unzesilovačlified zvuk Akustické kytary vyjadřuje, že jemné odstíny a nuance není přítomen u jiného. View All Information

Akustická kytara nejprodávanější

První 12 výrobky zobrazeny

O akustické kytary

Akustická kytara v mnoha formách existuje po staletí, ale zásadně akustická kytara je strunný nástroj s rezonanční zdravé otvoru a dutého orgánu. Dnes akustická kytara přijmout mnoho různých tvarů a typů návrhů podle určitých stylů hudby.

Akustické, jako je Yamaha F310, Dreadnought je pravděpodobně nejpopulárnější typ akustická kytara na datum, díky jeho kompromis mezi velikostí a hlasitostu. Jumbo akustické je stále větší a je navržen tak, aby velmi hluboký, zvučný tón. Menší dužnaté modely nebo "Lidová" velikost jsou také známy, jsou populární v lidovou hudbu a s menší hráči.

Na Gear4music.com.com máme na skladě všechny odrůdy akustické kytary, včetně velikosti ¾ děti a celou řadu sad akustická kytara za nízké ceny.

Akustická kytara Novinky

Yamaha spuštění soutěž vyhrát A podepsal kytara od Ricky Gervais

Yamaha se běží soutěž se shodovat s vydáním nového filmu s Ricky Gervais, David Brent-život na cestách... Více »

Fender vydání nové kytara ladění aplikace

Fender jejich nové aplikaci spustit ' Fender Tune ", aplikace, která je určena pro začátečníky a pro to podobně... Více »

Letní NAMM 2016: Nová Ibanez Artwood Vintage termo věku akustická kytara

Do jejich širokou akustické kytary Ibanez přidali šest nových kytar.... Více »