Akustická kytara

Gear4Music.com

Akustické kytary jsou zvýhodněni hudebníci, kteří touží po čistotě tónu a techniku, která přichází s akustický nástroj. Autentické, unzesilovačlified zvuk Akustické kytary vyjadřuje, že jemné odstíny a nuance není přítomen u jiného. View All Information

Akustická kytara nejprodávanější

První 11 výrobky zobrazeny

O akustické kytary

Akustická kytara v mnoha formách existuje po staletí, ale zásadně akustická kytara je strunný nástroj s rezonanční zdravé otvoru a dutého orgánu. Dnes akustická kytara přijmout mnoho různých tvarů a typů návrhů podle určitých stylů hudby.

Akustické, jako je Yamaha F310, Dreadnought je pravděpodobně nejpopulárnější typ akustická kytara na datum, díky jeho kompromis mezi velikostí a hlasitostu. Jumbo akustické je stále větší a je navržen tak, aby velmi hluboký, zvučný tón. Menší dužnaté modely nebo "Lidová" velikost jsou také známy, jsou populární v lidovou hudbu a s menší hráči.

Na Gear4music.com.com máme na skladě všechny odrůdy akustické kytary, včetně velikosti ¾ děti a celou řadu sad akustická kytara za nízké ceny.

Akustická kytara Novinky

Ed Sheeran Signature ' rozdělit ' kytary, které jsou k dispozici pro pre-objednávky

Díky spolupráci s Martin, si Sheeran nejnovější podpis model obsahuje kresbu z jeho posledního alba '÷' a byl postaven jeho přesných specifikací.... Více »

MUSIKMESSE 2017: Martin DST a DSTG a 0-18 kytary

Napsal jako "výhodnější" alternativy od Martin na letošním veletrhu Musikmesse, vykazují tyto zbrusu nové modely propracované estetické a kultovní tón.... Více »

Tanglewoodsi Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Svrstevnýnutí tradice s moderní výrobní techniky, Tanglewoodje Sundance výkon Pro Series nabízí hráči jedinečné tón s výraznou osobnost.... Více »