Akustická kytara

Gear4Music.com

Akustické kytary jsou zvýhodněni hudebníci, kteří touží po čistotě tónu a techniku, která přichází s akustický nástroj. Autentické, unzesilovačlified zvuk Akustické kytary vyjadřuje, že jemné odstíny a nuance není přítomen u jiného. View All Information

Akustická kytara nejprodávanější

První 15 výrobky zobrazeny

O akustické kytary

Akustická kytara v mnoha formách existuje po staletí, ale zásadně akustická kytara je strunný nástroj s rezonanční zdravé otvoru a dutého orgánu. Dnes akustická kytara přijmout mnoho různých tvarů a typů návrhů podle určitých stylů hudby.

Akustické, jako je Yamaha F310, Dreadnought je pravděpodobně nejpopulárnější typ akustická kytara na datum, díky jeho kompromis mezi velikostí a hlasitostu. Jumbo akustické je stále větší a je navržen tak, aby velmi hluboký, zvučný tón. Menší dužnaté modely nebo "Lidová" velikost jsou také známy, jsou populární v lidovou hudbu a s menší hráči.

Na Gear4music.com.com máme na skladě všechny odrůdy akustické kytary, včetně velikosti ¾ děti a celou řadu sad akustická kytara za nízké ceny.

Akustická kytara Novinky

Pozor: Martin kytary - Balada o Dreadnought

Martin kytara odhalit přiřknout získaní dokumentární Martin Dreadnought - kytara, která má obstály ve zkoušce času a získal své místo v akustické folklóru.... Více »

Fender proniknout do In-Ear Monitor území

Světově proslulý kytara výrobce nabízí pět nových modelů v uchu monitoru v jejich nejnovější podnik.... Více »

D'Addario zavést Humiditrak

D'Addario zavést Humiditrak - vybavení, které žije uvnitř případ kytara a poskytuje v reálném čase stav aktualizace od smartphone app, takže můžete sledovat své sekery.... Více »